| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Penisul mai produce alte lichide de culoare ALBA in afara de sperma?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceva oarecum asemanator este smegma (asa numita "branzica") care intr-adevar ca este produs de glandele existente in santul balanopreputial si pe "coroana" glandului. Sperma este produsa in alte formatiuni si anume : vezicula seminala, prostata, testicule. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| UzOm a răspuns:

Mă, din câte am văzut eu pe TPU, la unii li se mai scurge și ceva cenușiu.

| CiocanN a răspuns:

Alb ca spermatozoizii, nu.