| bhdfdfgfgggggggg a întrebat:

Sora soției mele îmi face propuneri indecente și vrea să facă sex cu mine iar eu sunt în dilemă și nu știu ce să fac: Să fac sex cu cumnata mea, chiar dacă e imoral, ținând cont că și nevasta mea m-a înșelat recent (am justificare astfel) sau să o refuz? Arată bine rău, e înaltă, brunetă și e înnebunită să facă sex în mașini, chiar ea mi-a dezvăluit asta. Dar problema este că ea are la rândul ei o relație cu un bărbat plecat în Afganistan și nu știu ce să fac... Până la urmă, dacă stau și mă gândesc, și pe *a mea* a *lovit-o* unu cât eu am fost plecat așa că... Dați-mi un sfat, băieți. Ce ați face în locul meu?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

3some.

| sofisis a răspuns:

Eu zic sa o chemi si pe soacra-ta! Daca tot o faceti lata, s-o faceti cum trebuie.

| aneemaryy a răspuns (pentru sofisis):

Buna asta! Tare!

| Victoria18 a răspuns:

Ce barbat esti tu daca vrei sa ii platesti cu aceeasi moneda femeii de langa tine? Dupa cum vorbesti dai de inteles ca ai accepta propunerea indiferent daca te-ar fi inselat sau nu. Sa iti fie rusine. Nu te mai poti numii barbat. Doar un gunoi care stie doar sa faca sex. Nu ai gandire, nici moralitate, nimic. Te vad doar ca o parasuta, o muiere care se arunca in bratele oricui.

| munteanuionvictor a răspuns:

Stai liniștit.

| AliTheo18 a răspuns:

Nu, asta este de facut, nu accepta. Iar daca sotia ta te-a inselat, foarte urat din partea ei. Eu nu inteleg dc cei casatoriti ajung la inselat, isi pierd sentimentele usor. Oare de ce? De ce nu mai sunt la fel majoritatea dupa ce fac copii. Iubirea ramane indiferent de timp, de distanta, de copii. Pur si simplu s-au grabit cand au ales sa faca asta, au fost imaturi, nu a fost iubire destula. Ai grija cu sotia ta, te poate insela iar, eu zic sa rezolvi problema cu sotia, nu cu cumnata.

Răspuns utilizator avertizat
| Randomuser2000 a răspuns:

Incerca sex in masina de spalat

| nitromonkey88 a răspuns:

As profita de ocazie laughing

| Chetys a răspuns:

Dacă ea a fost proasta, nu fii și tu, nu-ți murdari imaginea fiind ca un om ieftin, dacă o vrei pe sora-sa desparte te de actuala și fi cu sorsa, altfel nu merita, poate e pusă de ea, dacă nu, la un momendat se afla și e posibil sa rămâi fără nici una..aman2 au găuri, degeaba zici tu ca-i "buna sora-sa" nu o sa fie mare lucru, doar o plăcere de 30 de min sa zic, acum tu alegi

| aneemaryy a răspuns:

Eu chiar ma intreb daca persoana ta(reala) are vreo legatura cu imaginea pe care o creezi tu pe TPU. Analizand postarile tale mi-am dat seama ca:
1) Ai o fantezie cu sexul in masini (ai pus mai multe intrebari cu sex oral 'la minut' in masina, in limuzina, daca imi aduc bine aminte
2) Vrei sa stii daca o femeie poate fi si ea perversa( intrebari de genul: A-ti face-o pentru 10 mii de euro? Sau v-ati lasa demnitatea la o parte pentru etc)
- raspunsul la aceasta dilema este ca da, femeile sunt si ele fiinte sexuale, au fantezii ca tot omu', sunt si ele excitate de un barbat sexy (doar ca unele stiu sa ascunda asta ft bine)
3) Tu nu prea ai ce face pe langa casa, cum se spune, ca si mine, de altfel( azi am stat vreo trei ore pe TPU-RIP viata reala)

In concluzie, fur ideea din alt raspuns: cheam-o si pe soacra-ta!

| Samicus_Samy_1997 a răspuns:

Lovesteo