| SweeTLemon a întrebat:

Hello girl. Am o pereche de sandalute, maro cu toc... spuneti-mi cu ce as putea sa le asortez tinand cont ca nu prea am haine maro... Thx :*

9 răspunsuri:
| zuziOoO a răspuns:

Cu rosu

| Summer5505 a răspuns:

Nu trebuie sa ai haine maro
depinde ce porti tu de obcei. le poti asorta cu o rochita alba cu flori ( zic si eu, dar vezi si tu ce ai in sifonier) sau daca nu iti plac rochile poti sa le asortezi si la blugi (dar sa nu aiba chestii sclipicioase... nu multe ) si cu un tricou crem, alb, etc.

| Kissmeagain a răspuns:

Jeansi albi/crem/negrii si o camasuta sofistica,dar nu mulata. Daca sunt cu adevarat frumoase, scoate-le in evidenta purtand haine mai deschise la culoare, dar tot in aceeasi tenta.Toate merge si o rochita frumoasa de vara, simpla.

| OanaSimpluu a răspuns:

Haine albe? happy

| SweeTLemon explică (pentru OanaSimpluu):

Ar arata ok cu alb... thinking

| andreia1999 a răspuns:

Si cu verde se potriveste.

| iubitzikaTha a răspuns:

Cu o fusta alb in carouri negre si un maieu fara bretele pe culoarea pink adica roz sa iti pui si niste cercei in carouri roz cu alb parul desfacut facir cu placa cu niste ochelari pe cap ai arata fantastik fundita?

| LittleAngel01 a răspuns:

Le-ai putea asorta cu niste blugi/tricouri/bluze bej, crem, nuante de crem...atat inchis cat si deschis.marohappy Bfta

| bianca1199 a răspuns:

Cu o fustita alb.nu treeb saa fie neaparat cu ceva pe ea.se poate si simpla.si un tricou inflorat...mai bine bluzitaawinking