| ionutmihai a întrebat:

Sotia mea de cand a nascut a ramas cu niste vergeturi o puteti ajuta in ai da un raspuns? exista ceva care le poate face sa dispa? va multumesc astept raspuns

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Le poate diminua eventual cu creme si masaj.

4 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

As adauga la cele spuse, ca putin sport n-ar strica.

| bubu_7778 a răspuns:

Din pacate odata aparute vergeturile nu mai trec insa le mai poate estompa folosind creme antivergeturi.Sunt foarte bune cele de la Mustela, Chicco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispar, se pot diminua dar nu te astepta la ceva foarte vizibil.sotia ta trebuia si trebuie sa se hidrateze zilnic cu ulei de bebe sau o crema, chiar si banala nivea este buna.si asta zilnic si cu masaje circulare, pentru ca pe viitor sa nu ii mai apara.sa evite cresterile sau scaderile bruste de greutate

| jollyville a răspuns:

Nu scapi de vregeturi din pacate sad Nu exista remediu... e ca si celulita...