| anonim_4396 a întrebat:

Sotu meu nu mai imi vb doarme toata ziua nu vb cu mine ma trateaza cu indiferenta dar el mai e si de noapte la serv iar uneori se preface ca doarme are pe alta? se gandeste la alta? dati-mi un rasp ce sa fac am tot vb cu el e bine 3 zile apoi iar ne certam

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca mai apare si oboseala, stresul de la serviciu, diferite probleme, poate ca ar trebui sa discuti serios cu el despre asta ca sunteti sot si sotie si puteti sa vb despre orice. Poate a aparut si monotonia si ar trebui poate sa faceti ceva nou, diferite chestii impreuna, diferita activitati, sa mergeti in diferite locuri ca sa va simtiti bine impreuna, daca va iubiti se poate rezolva. E posibil sa se gandeasca la alta, dar trebuie sa ai incredere in el, nu poti sa acuzi pana nu sti cum e treaba, comunicarea e foarte importanta si increderea. Vb deschis cu el, spune-i parerea ta si spune-i tot ce simti sa vezi cum reactioneaza si se poate reglementa problema impreuna.

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Mergi la test de fidelitate laughing
Glumeam.
Degeaba ne intrebi pe noi, ca doar printr`o discutie serioasa cu el puteti rezolva problema. E posibil sa-l fi suparat cu ceva, sau poate are probleme la lucru, sau in cel mai rau caz.are pe altcineva.Totul se poate rezolva prin comunicare.Asteapta`l intr-o seara inainte sa apara de la lucru cu masa pregatita si eventual si cada smug si incearca sa abordezi si acest subiect.

| carmin a răspuns:

Daca nu mai vorbeste cu tine si te trateaza cu indiferenta, s-a plictisit de tine, cu alte cuvinte nu te mai vrea si nu stie cum sa iti spuna. Ori are probleme la servici sau are amanta. orice ar fi, trebuie sa aveti neaparat o discutie serioasa, ca sa va rezolvati problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta-l si tu cind vine de la servici imbracata mai sexy fai o cafea mai discutati si vezi cum reactioneaza