| anonim_4396 a întrebat:

Ieri sotu meu primi un mesaaj de la o fata cu urarea de pasti e colega cu el de serv o fi ceva antre ei? o trai cu ia? cartela lui e la mine i-am dat lui cartela mea dar ia stie cas sotia lui

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Francesa, olteanco, stai linistita! Poti sa devii agitata in momentul in care vei gasi un mesaj de genul " m-ai facut fericita azi noapte ", in rest...

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca a fost doar un gest frumos. Sotul meu a primit mesaje de la mai multe colege, dar mie mi s epare normal (si eu am primit mesaje de la colegi de ambe sexe). Eu te intreb sincer: tu la psiholog ai fost pentru gelozia asta?

| Pissy a răspuns:

Nu.clar nu.sunt doar colegi de servici.si mi se pare corect sa dea mesaj cu o urare de paste.stai linistita:*

| OanaG a răspuns:

Francesa...toti primim mesaje de Paste, Craciun asta nu inseamna ca au o relatie.Gandeste matur.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Off fi sigura ca nu este ceva intre ei. i-a trimis doar un mesaj simplu si tata a primit si telefoane de la foste colege cu care s-a inteles bine si au vorbit impreuna cu mama incearca sa il intrebi ca ce ai estea ea daca spune ca e doar o amica este ok happy cati ani ai daca nu te super big grin
pa pa :p

Răspuns utilizator avertizat
| danutsik a răspuns:

Pai daca e colega lui nu e frumos sa ii de. a sms cu o urare de pasti

| Missy_4676 a răspuns:

De la un simplu mesaj nu ar trebui sa ajungi la o asemenea concluzie. Nu lua raspunsurile noastre ca un raspuns afirmativ sau negativ la intrebarea ta, e sotul tau si el iti poate spune mai bine in ce relatii se afla el cu aceasta fata.

| Gentiana a răspuns:

Draga Francesa, pentru. o chestie minora ca aceasta nu este cazul sa crezi asa ceva! Prietenul meu primeste la orice sarbatoare mare, cate un mesaj-doua de la foste colege-prietene! Pt.asta trebuie sa ma supar?

| zuzu_4658 a răspuns:

Eu nu cred adica orce e posibil. dar tu fi precauta nu-i arata lui nimic sau nu-i zice nimic investigeaza tu totul, ca daca e sa fie ceva intre ei si tu i spui lui ce e cu sms-ul ala. sa nu fie el mai precaut.asa fa totul in liniste.bine sau poate sa nu fie nimic sa fie doar o simpla urare de paste...

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Nu este nimic intre ei daca ii trimite un mesaj "Paste fericit...etc" fi sigura de asta stai linistita si nu te mai agita cand o sa-i trmita un mesaj de dragoste, atunci crizeaza.pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha haaa... mi-e mila de tine.

| cubalibree a răspuns:

Si tata primeste mesaje de la colege de servici' da nu cred ca e un motiv de ingrijorare... iar daca tu crezi ca este atunci eu zis sa mergi la tipa respectiva si s-o intrebi direct:p