| saka7777 a întrebat:

Sper sa fiti seriosi si sinceri. Va rog.

FATA NU ARE LEGATURA CU PRIETENUL MEU. Nu-l place happy deci.

Am 14 ani, imi place de o fata de 11 ani, aproape 12. Stiu ca e mica dar varsta nu conteaza, nu se ajunge la sex, stati calmi.
Deci. Inainte de asta, mi-a dat ceva in gand ca si ea ma place dar mama ei s-ar putea baga in asta. Cititi cu atentie.

Se uita la mine, imi spunea "buna" mereu, statea pe langa mine, cauta ceva motive de vorba.

Bun. I-am spus unui prtieten sa-i spuna ca o plac. Dupa ce i-a spus, a spus ca a fost fericita iar dupa a chemat-o mama ei si i-a spus ceva. Iar ea dupa "aa." Dupa asta, m-am dus sa vorbesc cu ea. De fapt, nu m-am dus laughing eram la prietenul meu, ea era pe strada. Venea la el, ii spun buna, ea buna. Dupa vine un var de 5 ani, ii spune ceva la ureche. Dupa ma cheama intr-o parte, ma intreaba cati ani am, cand ii spun ca am 14, imi spune ca e cam mica pentru mine. Probabil i-a spus el ca o plac. dupa ii mai spune ceva la ureche, nu inteleg ce. Dupa ce ii spune, tipa la mine si-mi zice "nu te plac, lasa-ma in pace, uita-ma" era foarte suparata si nu inteleg de ce. dupa ceva timp, vine la mine calma. Imi spune sa intru in casa si eu si prietenul meu, ca vine si ea imediat. trebuia sa mancam, noi doi am mancat intr-o camera iar fata in alta. Dupa ce plec, imi spune "pa", parea asa. Fericita, se uita la mine laughing dupa ii spun prietenului meu sa o intrebe ce parere are despre mine, i-am spus sa-i spuna cand e singura. I-a spus, a spus ca sunt dragut.
- [ ] Dar cand a venit mama ei, i-a spus sa-mi spuna ca sunt urat si retardat. Iar mama ei radea. Mama ei ar putea avea o legatura, in asta? Sa ma placa dar mama ei sa fie de vina? As vrea sa vorbesc eu personal cu ea. Este un botez peste 2 saptamani, cred ca atunci este momentul sa o prind singura si sa vorbesc cu ea. Ce spuneti? Eu nu inteleg situatia.

3 răspunsuri:
| gălbenea a răspuns:

Eu consider ca la 11 ani asta e comportamentul. Tu ar trebui sa vorbesti singur cu ea, pe Facebook daca nu poti fata in fata si sa ii spui ce simti. Dupa, vedeti voi cum se rezolva cu mama.

| Wozzi a răspuns:

O secunda....Ai 14 ani nu? O placi pe tipa de 11 ani sau ea are 11 ani? Nu prea am inteles.

| saka7777 explică (pentru Wozzi):

Ea are 11 ani, cea de care spun in intrebare.