| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa nu fiu singura. Fetelor, voi ati avut de la bun inceput orgasm sau la-ti descoperit cu timpul?! Si cand ati avut de unde ati stiut ca e orgasm, pana la urma ne simtit atat de bine incat e posibil uneori sau la inceput sa nu ne dam seama de el?! Chiar vreau sa ma cunosc mai bine cum zice lumea ca trebuie sa te cunosti mai bine ca sa il poti avea... eu nu prea inteleg ideea! Insa cred ca l-am avut happy Na bun acum intrebarea ii. ce ati facut voi, sau ce a trebuit sa faceti sa stiti cu siguranta ca l-ati avut!big grin

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Iti dai seama ca ai orgasm atunci cand simti o placere foarte mare care pleaca de acolo si se imprastie in tot corpul si tremuri fara sa te poti controla. Ca sa ai orgasm mai usor stimuleaza clitorisul in timpul actului. Se intampla sa nu ai orgasm chiar de la inceput pentru ca intai trebuie sa obisnuiesti cu partenerul, cu ideea de a face sex, abia dupa ceva timp incepi sa poti sa iti dai seama ce iti place sa faci, ce te excita indeajuns de mult incat sa ajungi la orgasm. Nu te gandi la asta in timpul actului, lasa-te purtata de moment si o sa vina.

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru Mirunelu):

Da da... ceva de genu a fost si astazi...am inceput sa tremur atunci am stiut ca trebuie sa fie orgasmul happy Mersii de info

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cand pui mana ar trebuie sa simti ca e umed, atunci poti stii cu siguranta ca ai avut.Succes!