| lovecherrycola a întrebat:

Spre fericirea tuturor, aseară am petrecut cu toţii, unii mai mult, alţii mai puţin. După câteva pahare de alcool şi bineînţeles, după ce am amestecat câteva băuturi, eram ameţită. Eram singură în noaptea de revelion, adică fără prieten. şi mi-am permis să mă distrez mai mult decât de obicei. Era plin de lume, prieteni cu care m-am distrat pe cinste. Am dansat cu toţi băieţii până când la un moment dat m-am aşezat. Lângă mine a venit un prieten care s-a îmbătat şi.....ne-am sărutat. A fost minunat deşi m-am simţit cam prost după aceea. Ne-am ridicat apoi să dansăm şi am continuat. M-a sărutat toata seara dar nu suntem impreună. Nu l-am plăcut înainte, însă după seara trecută. m-am gândit doar la el. Nu ştiu ce se întâmplă, nu aş vrea să îmi apară sentimente pentru el şi să ne stricăm prietenia. Dar ne-a plăcut, amândurora. Am nevoie de ajutor, ce pot să fac acum? Nu mă pot ascunde de el. Prietenii mei, mai ales băieţii, au spus că nu regretă. Iar eu mă gândesc că. dacă mă place? De ce eu şi nu altă fată? Deci, prin urmare, vreau să aflu voi ce aţi face în locul meu? Mersi happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Esti confunza. Incearca sa te gandesti foarte clar daca ti-ai dorii sa ai ceva cu el, o relatie poate. Dupa cateva saruturi nu iti poti da seama, a fost un moment de placere care v-a placut, e normal sa va ganditi doar la aia. Lasa sa treaca zilele sa vezi daca te mai gandesti la el, si de acolo vei avea toate raspunsurile la intrebarea ta.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E timpul sa te trezesti, oamenii fac multe prostii la bautura. Dar asta nu este o scuza. Probabil ca baiatul nu a gasit alta fata mai bauta decat tine.

| lovecherrycola explică (pentru neutrino):

@neutrino, nu e asa, nu e din cauza ca nu a gasit "alta fata mai bauta decat mine". Nici nu eram asa beata, cel putin nu cred, dar. s-a intamplat, pur si simplu.winking

| neutrino a răspuns (pentru lovecherrycola):

Nu am spus ca erai beata, tu ne-ai spus ca, "dupa cateva pahare de alcool si dupa ce am amestecat cateva bauturi, eram ametita". Concluzie: sigur nu erai beata. Multumita?

| adriang95 a răspuns:

Prietenie lunga intre un baiat si o fata NU EXISTA. Chestie psihologica dovedita, deci mai devreme sau mai tarziu tot la asta se ajungea... Asa ca profita cat mai poti! (nu esti tu de vina, nu este el de vina, sunt hormonii care au fost dezlantuiti cu putin - mai mult - alcool)

| hotdesire a răspuns:

Treaza il mai placi, il mai doresti? Si el era la bautura, acum treaz se poarta la fel cu tine?

| IuliiMD a răspuns:

Pai eu cred ca deja ai sentimente pentru el si ca sa afli daca si el are trebuie sa il intrebi.Iar daca are nu vad dc nu ati fi impreuna. Sper ca ti-am fost de ajutor

| lovecherrycola explică (pentru IuliiMD):

Nu cred că am sentimente aşa uşor. până la urmă au fost doar câteva săruturi. Nu ştiu ce să cred.