| Ancka_6003 a întrebat:

VREAU UN SFAT!
Deci in seara de revelion un coleg de clasa m-a chemat la o petrecere, de fapt nu numai pe mine pe toata clasa

totul a fost bine pana la vreo 11

cand a venit baiiatul de care imi place mie si m-a chemat pe mine si pe ink 3 fete la o petrecere unde o face el pentru ca acolo o fost mult mai frumos si mnoah...

dar celelate fete nu o vrut si nici eu pentru ca daca plecam noi fetele plecau mai multi si ramaneau doar cativa si nu am vrut sa se supere colegul meu de clasa... dar in fine el nu o rezistat pana la 12 ca nu l-am mai putut trezi laughing

o fost rupt de beattongue(eu fost rau si l-am pus intr-o camera la culcare)

apoi pe la vre 2 jumate ne-am dus a chem vreo 7 fetele si ink trei baieti

bine am ajuns acolo
am dansat si baiatul de care imi place mie m-a chemat la dans un dans lent

si... am inceput sa dansam mia soptit la ureche ca ii place de mine...
(eram lipiti unul de altul:X)

apoi mi-a soptit iar la ureche:cred ca m-am indragostit

apoi m-a sarutat nu am putut sa ma abtin :X:X

ne-am distrat in seara aceea am fost preferatii petrrecerii

pe la 5 m-a condus acasa :X
ne-am sarutat si chatterbox
dar in fine

el nu e genul de baiat bun

si mi-e frica sa nu-si bata joc

sau sa fi facut pariu ca ceilalti baietii si mnoah

nu stiu ce sa fac km sa aflu daca chiar ma place sau vrea doar o aventura
ca daca il intreb pe el sigur nu zice ca vrea doar o aventurasad

sper ca nu v-am plictisit:*

va rog un sfatsad

8 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

N-ar trebui sa te lasi sarutata de nimeni daca nu esti ca persoana respectiva thinking daca intr-adevar tine la tine ti-o va zice daca nu nu

| XKidutzaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. mi s-a intamplat si mie asa ceva si sti cum am scapat? te prefaci ca nu ityi pasa si ii zici ca nu iti mai place de el si chestii din astea si daca el insista sa mai fiti impreuna inse3mana ca te palce daca zice cum zici uh inseamna ca nu tine la tine...si daca vreodata iti cere sa il urmezi undeva nu te duce decat daca mai esti cu inca ctv prietene pentru ca cine stue ce iti poate face. Funda plss? Ș-*Ș-*Ș-*Ș-*

| purplestar14 a răspuns:

Eu zic ca comunicarea e cheia unei relatii sh apoi respectul, fideliatea sh etc.Succes.

| androne30 a răspuns:

Stiu eu
deci i spui nu daca spunde cum vrei u inseamna ca nu-i pasa de tine daca insista atunci inseamna ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in ochii lui si vei sti clar daca iti spune adevarul sau te minte in legatura cu sentimentele luiwinking mult norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui ceda si atunci vei vedea daca te iubeste si apoi dai liber inimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "mnoah"?

| Ancka_6003 explică:

Scuzati gramaticasad