| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi o poveste de dragoste care ati trait-o! Funda cea care ma impresioneaza!:*

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Iti repostez ce am scris intr-un alt post iarasi happy

Mi-am cunoscut partenera din intamplare pe hi5 am vazut un comentariu ridicol dat de un prieten al meu si am comentat si eu spunandu-i ca nu e adevarat ce a spus respectivul apoi am mai vb cu ea prin chat-ul de pe hi5 abia dupa vreo 2 saptmanani am bagat-o in seama. Chiar nu vroiam nimic de la ea pur si simplu sa fim amici. Am hotarat sa o scot afara sa o cunosc si i-am zis la misto, hai sa iesim la o cina romantica in doi pe malul unei ape. Zis si facut am iesit afara, si am dus-o la o cina romantica pe malul unei ape intr-o seara cu cer instelat :X... e aa ramas surprinsa de absolut tot. Am dus-o acasa, era inca in stare de soc cum s-ar zice nu stia ce sa zica si ce sa faca. Am mai iesit apoi dupa 3-4 zile, in care am vb mai mult la telefon, eu fiind plecat din oras. Am iesit ne-am plimbat nu i-am zis nimic ca vreau sa fiu cu ea sau ceva pana aproape de sfarsit sa o duc acasa m-am oprit intr-un parc, am pus o melodie de dragoste si am dansat cu ea, si atunci i-am spus ca o plac si daca vrea sa fie cu mine.
Nu mi-a zis nimic atunci am dus-o acasa, si la scara am sarutat-o eu am intors spatele si am plecat, apoi am primit mesaj de la ea ca s-a indragostit de mine. Si am ramas impreuna pana in ziua de azi ( 3 ani de zile )
La 6 luni i-am daruit un lantisor cu 3 pandantive, bagat intr-un cufar, si cufarul intr-o cutie mare cu nisip laughing. Cele 3 pandantive erau, un peste, o stea si o inima, ceea ce semnifica ca i-am daruit inima mea intr-o seara cu cer instelat pe marginea unui lac.
Apoi la 2 ani am cerut-o de sotie blushing... punand inelul intr-un ou kinder pe care l-am desfacut cu grija si am scos jucaria si am pus inelul. A fost un soc blushing.
Asta e povestea mea de dragoste!

Acum legat de fata perfecta eu tocmai am gasit-o, o fata destepata cu capul pe umeri deschisa la discutie, iubitoare, ascultatoare, sincera! Fizic este o tipa slabuta, inalta 1.75, cu craci misto laughing, este frumoasa mea :X.
Continuare? pai sa vedem... mai avem de trait nu? Inca suntem impreuna si o sa fim mereu. Orice ar fi eu o iubesc si ea ma iubeste, mai mult de atat ce as mai putea spune? Urmeaza casa de piatra in curand happy Sper ca v-a placut povestea mea de dragoste. Fiecare zi langa prietena mea este o poveste de dragoste daca as sta sa scriu si sa va zic absolut tot, nu mi-ar ajunge nici tot serverul acestui site!
Multumesc!

| Rawwrr a răspuns (pentru Azµre):

Iui`:X ce impresionant.casa de piatra dragilor! Imi place foarte mult povestea voatra.Mult succes in continuare si sa va iubiti toata viata!:X

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

El s-a tinut du pe mine un am si anul acesta la un joc, adevar sau provocare l-am lasat sa ma pupe pe botlaughing
si de aici incepe totwinking

| AnnaS98 a răspuns:

Pai am fost cu un tip aproape 6 luni. first love, la toti e la fel. l-am iubit, m-a iubit. si chiar si dupa ce mi-a dat papucii, m-a facut cu ou si cu otet si am aflat ca m-a inselat de 2 ori eu tot l-am iubit. viata tampita. nu stiu cat de impresionanta este, dar...realitate. funda?

| papusica987 a răspuns:

Bunalove struck
Povestea noastra:
Eram la scoala intr-o pauza si o colega m-a luat cu ea in curte unde UN BAIAT venise sa o cunoasca pe o fata.
Am mers am facut conostinta, si mi-a placut de el.
Am incercat ceva timp sa fac rost de id lui dar nimic...
Apoi dupa cateva luni vreo 6, primesc un comentariu pe hi5 de la EL:X:X:
Am luat id am vorbit, si tot incerca sa ma scoata pe afara, dar refuzam mereu(aveam alt prieten atunci).
Dupa un an asa..am aceptat.
Era luna mai, caaaald afara, eu eram la ore si am plecat ca sa ma intalnesc cu el(venise sa ma ia).
Am fost fermecata de-a dreptul, atat de frumos day dreamingvorbeam despre tot si simteam ca e baiatul perfect, inima imi batea tare si imi venea sa nu-i mai dau drumu din brate.
De atunci a trecut mulllt timp ( 3 ani) suntem tot impreuna.
Am trait clipe minunate impreuna,petreceri superbe, cluburi, distractie, vacante la mare si la munte, nopti romantice, cadouri frumoase.
Suntem foarte apropiati si petrecem tot timpul impreuna.
Toata lume stie de relatia noastra(parinti, rude, prieteni.)
Avemm planuri de viitor si sper sa se implineasca. Vrem sa ne mutam impreuna si sa facem copii frumosibatting eyelashes(momentan suntem noi copii eu 17 el 21big grin).
Il iubesc cel mai mult e sufletul meulove struck
Poate nu e ce-a mai frumoasa poveste de dragoste, dar e povestea mea si am simtit nevoia sa o scriu.

| Rawwrr a răspuns (pentru papusica987):

Dea dreptul impresionant.Ma bucur pentru voi dragilor.Succes si va doresc numai bine, multa iubire si cand o sa fie timpul, casa de piatra!

| papusica987 a răspuns (pentru Rawwrr):

Multumesc frumos:*

| Rawwrr a răspuns (pentru papusica987):

Cu placere.:*

| Azµre a răspuns (pentru Rawwrr):

Mersi pentru tot happy esti o scumpa...

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna! Doresc si eu niste pareri.happy Deci : Sunt cu un tip foarte dulce si romantic(el are 16 ani iar eu 15 ani). Dar ieri, cand l`am sunat a raspuns o tipa, cica o cheama Diana, si mi-a spus sa nu-l mai sun ca are treaba cu iubita lui. M`am enervat si l`am sunat din nou. A raspuns el si i-am spus ca nu mai are ce discuta cu mine. Pe urma am lamurit tot pe messenger.L`am iertat..Adica era si vina mea ca sunt o fire geloasahappy. Mai de dimineata am fost la el acasa si am vazut ca era certat cu bunica lui. I`a interzis sa iasa din casa.(parintii lui sunt plecati in Italia iar bunicul a murit) Si am vazut eu ca are ceva la mana, incercase sa isi taie venele. Am ramas si mai socata atunci cand mi-a zis ca daca nu ne impacam aseara, acum era la spital. Iar pe la 10, am primit un apel cu nr privat de la Diana(tipa cu farsa. Ea are 19 ani) ..Se dadea drept el.

Dar i-am inchis. Eu ma intreb de unde imi stie numarul. Adica sunt mutata in Targoviste de 3 saptamani..Nu o cunosc, nu m`a cunoaste. L`am intrebat pe Bogdan(tipul pe care il iubesc)

daca i`a dat el nr. A spus nu.Dar crede ca l-a notat atunci cand ii luase lui telefonul si. diana si-a pus telefonul intre sani. si i`a spus sa isi ia telefonul. Este cam perversa tipa. I l-a dat atunci cand a trecut in telefonul sau nr. sorei sale. Diana si sora ei sunt innebunite dupa Bogdan. Dar pentru ce? Si asa ea are 19 ani..Bogdan are 16. Astept pareri. Nu stiu ce sa mai cred sad.....Si aveau dreptate cei care au raspuns la intrebare. MA INSELA happy Cu una de 19. Putin ma intereseaza acum. Viata merge inainte big grin

| firstequinox a răspuns:

A fost o data ca niciodata voda in loboda, o iubea pe jana care era croitoreasa, vaca a cazut din pom! si crosetau de dimineata pana seara caramizi, ala mic si negru era suparat, isi pierduse dragostea....si broscuta cea urata se transforma in batmanrolling on the floor