| RebelleGirl97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce pasi trebuie sa urmez ca sa imi dau gaura in urechi stiam cv cu ac... dar spuneti-mi voi mai clar! mersi

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Poţi să ţi-o faci la un salon sau poţi cumpăra o branulă gri de la farmacie şi să rogi o prietenă să ţi-o facă.

| Mimmisor a răspuns:

RebelleGirl nu stiu cati ani ai si nu stiu cum poti gandi asa...e foarte periculos sa iti faci tu singura cu acu si mai ales ca nu stii care ti-s punctele in care nu trebuie facut... De ex eu mi-am puscat in ureche la bijuterie si nu cred ca a puscat bine deoarece a trecut aproape un an si durerea inca nu a trecut. Pot fi o gramada de chestii daca nu stii cum sa faci. asa ca parerea mea e sa mergi undeva unde stii ca se face si exista experienta. Ai grija!

| Raull a răspuns:

Se ia una bucata ac, se inteapa una bucata lob ureche, se sterge una siroi de sange, se baga una bucata cercel, se asteapta 2 zile se duce la una bucata Urgente