| Lorenada a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste replici de agatat barbatii...

7 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Fi tu insuti nu ai nevoie de replici atragei atentia prin haine sau prin ceva fi tu nu incerca sa pari altcineva asta nu le place la baieti

| bowwow970 a răspuns:

Hayy papushu care'i scoru

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Pentru a agata un baiat nu trebuie sa ai o replica ci sa il faci sa se uite dupa tine, sa te vrea si sa umble dupa tine ca un catelus... fundita?

| Alexintunecatul a răspuns:

Ai putea sa-mi trimiti un mesaj nu sa intrebi pe forum cum ai putea sa vb cu mine!tongue.glumesc...sincer sa fiu ceva diplomat ar fi "Ce zici s-ar supara cineva daca te-as invita la o cafea/suc/ce vrei tu?"

| black34white a răspuns:

Sa mai schimbat vremurilehee hee e de ajuns sa spui unui baiat ca e dragut si e bine sau poti spune"ce frumos esti ca intotdeauna" big grin... J'Arule_Andrei_1993 : te-ai gandit mult? va parea o cu***va mare daca va spune asta happy va face sex cu ea dupa care o va lasa tongue Lorenada succeshee hee

| Cipuu a răspuns:

Pai cei mai multi dintre barbati cuceresc femeile pe moment, nu isi pregatesc replicile de acasa si pe drum le uita!

| J'Arule_Andrei_1993 a răspuns:

Doar zii : fac sex la prima intalnire.sigur merge