| marian000 a întrebat:

imi spuneti si mie niste replici de agatat? multesc funda si vot la cele mai bune

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu regret te anunt ca esti naiv daca-ti imaginezi ca vei reusi ceva cu niste "replici" standard!
S-ar putea sa reactioneze "incantate",cateva fufe mai dezbracate sau incuiate complet,dar nici o fata care se respecta!
Fiecare om are o parere exceptionala despre persoana lui si aici se includ si fetele,asa ca o "replica de agatat" ar putea sa-ti faca mai mult rau decat bine si sa te trezesti ca fata se simte jignita si dispare!
Pe urma,nu suntem roboti,noi oamenii,nu suntem programati sa reactionam la cine stie ce replica,in modul dorit de cel care o foloseste!
Ai creier,ai o oarecare educatie,daca arati si un minim bun simt si putina deferenta,te poti adresa simplu si direct oricarei fete care iti place!
Nu o jigni din prima clipa,adresandu-i cateva replici pe care le consideri tu "beton",nu exista, te vei trezi singur in timp record.
Spune-i sincer ce ti-a atras atentia la ea si fata va aprecia rusinata complimentul, dar pe dinauntru va zambi fericita, daca esti istet, cu o mica conversatie placuta deveniti cei mai apropiati in no time!
Mult succes!
Si sarbatori fericite!
happy

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred ca are cineva succes cu replicile alea tampite, poate doar dupa ce ai vorbit putin cu ea sa o intrebi daca crede in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa treci inca o data si apoi sa razi, asta daca fata e desteapta si o va lua ca pe o gluma...
uite ce fac oamenii astia poate te ajuta si oricum te amuza http://www.youtube.com/channel/UC37PFGlxWgx4tU6SlhPCdCw

| fredi a răspuns:

Daca ai fi un muc mas schobii tot timu in nas

| Kalla a răspuns:

Mai mult o faci sa se indeparteze cu replici de agatat spuse in mod mecanic.Fii tu si gata.Numai asa o vei atrage.Prefacutii nu atrag fete.

| HoTSaucE a răspuns:

Lasa replicile de agatat mai bine ca sunt convins ca oricarei fete care aude asa ceva ii vine sa plece cu prima ocazie de langa persoana respectiva!laughing
Mai bine ii faci un compliment, ii spui ca ti se pare interesanta si incet-incet progresezi cu discutia. Daca vezi ca ea nu da semne, atunci ii multumesti pentru amabilitate si pleci, nu ii mai stai pe cap.
Cam atat...si bafta!

| NirvanaGrrr a răspuns:

Din pozitie de fata, iti voi spune ca aceste replici de agatat ni se par pentru golani... Lucrurile spuse din inima sunt mai frumoase sau doar fa-i complimente acelei fete pe care o placi, dar nu prea lingusitoare! Succes!

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru NirvanaGrrr):

Pacat ca majoritatea fetelor le dor in fund de lucrurile spuse din inimawinking

| aveguzatu a răspuns:

Mai bine intreab-o ceva(daca sunteti intr-o cafenea o poti intreba daca locul e liber, iar daca ea zice da, atunci intrati in vorba) si abia dupa aia ii faci complimente.
Fetelor le plac baietii mai misteriosi, deci nu ii spune totul despre tine. Succes!