| Pisssi a întrebat:

Spuneti-mi si mie un dialog cum sa ii spun la un baiat daca vrea sa fie cu mine... daca puteti ca sa spuna dalaughing. Rasp. rapide. Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| Atechan a răspuns:

Fi atenta: mergi catre el
-hey/salut
-hey(el)
te asezi langa el sau mergi mai aproape
-ce faci?
-bine
te uiti adanc in ochii lui, zambesti usor si apoi totul vine de la sine.
astepti cateva zile. daca nu te baga in seama, te bagi tu singura.
-unde mergi?
-pana la...
-pot sa vin si eu?
-sigur.
-uite, eu.am tot incercat sa-ti spun, dar n-am avut ocazia.eu te plac.crezi ca sentimentul e reciproc?
daca zice da, e ok, daca zice nu zici "ouu. ok" si pleci inapoi

sper ca te-am ajutatbig grin
mult succes!
funda?

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Totul vine de la sine, nu stii niciodata daca lui ii place de tine happy

| brandiburu a răspuns:

-Iti place de mine?
-?!?!?!
-Hai ca nu te mananc, fii sincer, iti place de mine?

Cred ca mai simplu de atat nu se poate. Ton calm si hotarat si l-ai dat gata. Pe mine asa m-a blocat o tipa in prima zi de liceu cand s-a nimerit sa ramanem singuri in clasa.

| marius12123 a răspuns:

Ii spui pe mess happy fii rapida ii zici asa : imi place de tine si dupa inchizi repede mesu happy

| cataalecs96 a răspuns:

Nu trebuie sa vb cu el te uiti la el in ochi si ii spui ca iti place de el