| yasana a întrebat:

ma numesc yasmina, mie imi place de un baiat pe nume mario. el nu vrea sa fie cu mine pentru ca lui nu ii place de mine. eu m-am bagat in relatia lui cu o fata si eu l-am pupat iar el nu a vr sa fie cu mine el tot este cu fata aia. cum sa il fac sa fie cu mine. rasp rapide, fundita

Răspuns Câştigător
| NickyDragutza a răspuns:

Nu e bine sa te bagi in relatia lui daca nu te place nu il poti obliga... daca chiar il iubesti lasa-l sa fie fericit cu fata pe care o place

5 răspunsuri:
| DeeaDyaDeea a răspuns:

SUNAL pe el cu nr ascuns si prefate ca esti fata aceea si te desparti de el ori o obligi pe fata aceea sa se desparte de el ca ''sa pupat cu tine a fost la tine acasa este indragostit de tine'' zi si tu asa poate va merge si eu sunt indragostita dar dragostea mea este interzisa! BAFTA!winkingwinkingwinkingbig grinbig grinbig grinbig grin

| yasana explică (pentru DeeaDyaDeea):

Dar nu l-am pupat pe gura
nici macar nu l-am atins bine
si fata aia sa desp de el din cauza mea iar apoi sau impacat, esti o proasta cum sa i fac asta prietenei mele

| DeeaDyaDeea a răspuns (pentru yasana):

Mersi la fel si cati ani ai 2?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the flooreu am 16 ani deci taci!

| yasana explică (pentru DeeaDyaDeea):

Am aproape 13 :d

| GabiRCG a răspuns:

Pai daca el o place pe fata aia nu prea cred ca ai sanse...