| paula90 a întrebat:

Spuneti-mi va roooooooog mult o declaratie de dragoste frumoasa, patrunzatoare si care sal dea gata...va roooooooog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai gasit deja declaratia pe care o cauti...doar ca inca nu ti-ai dat seama de asta...sunt sigura ca acel cineva, persoana aceea speciala din viata ta va aprecia mai mult caldura cuvintelor unei declaratii sincere venite din inima ta. daca acele cuvinte vin de la tine, brusc, ele vor insemna mai mult pentru el decat inseamna de obicei. o declaratie de pe net nu se compara cu una originala, care e a ta.doar deschideti sufletul, lasa sentimentele sa vorbeasca in locul tau si vei vedea ca nu e asa greu cum pare.:X:X:X:X

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Te iubesc idiotule! e destul de patrunzatoarebatting eyelashes

| sasha a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa ii spui ca nici o declaratie de dragoste nu poate spune cat il iubesti dar uite una care imi place mie
Dacă aş primi o stea de fiecare dată când mă gândesc la tine, aş ţine acum tot Universul în braţe. Te iubesc dragostea mea!winking

| escroaca a răspuns:

Tbx

| AlndChocolate a răspuns:

Niciodata nu voi avea destul timp sa îti redau în cuvinte tot ce simt pentru tine… iubire, pasiune, dorinta… tot ce stiu e ca voi încerca mereu sa fac mai mult, mai mult decât e posibil, pentru a te pastra aici într-un coltisor al inimii mele, un coltisor pe care ti-l rezerv tie draga mea… pentru ca tu esti tot ce mi-am dorit vreodata! Ochii tai patrunzatori m-au fascinat din prima clipa, buzele tale senzuale m-au cucerit… parul tau atât de fin, îmi mângâie obrajii… iar mâna ta calda o simt pe fruntea mea rece… La atingerea ta totul renaste, îmi revine pofta de viata, îmi dai un motiv de a trece biruitor prin toate, ba chiar mai mult… sa uit de toti si de toate… si sa ramânem doar noi doi… în lumea asta parca purtata pe aripi de basm… Nu voi uita niciodata acea clipa în care te-am zarit pentru prima data, clipa magica în care TU m-ai fermecat… Cu siguranta ca meriti tot ce e mai bun…!

| niko_3882 a răspuns:

Eu pe tine te iubesc si cu tine, doar cu tine vreau din tot sufletul meu sa traiesc.ramai langa mine.mereu iti va vi bine. te iubesc mai mult ca orc.esti mierea mea de albine:X. iubestema si u:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zi-se lupul ccatre vulpe"...Mai departe ti-o poate spune oricine.