| calin4547 a întrebat:

Spuneti va rog cum sa-i spun unei fete ca o simpatizezi

Răspuns Câştigător
| rox13yy a răspuns:

Simplu:"stii,nu stiu cum sa incep sa-ti spun dar mie imi cam place de tine.ce zici am vreo sansa sa te cuceresc?" sau daca te considera frate spune-i ca vrei sa-i impartasesti un mare secret, sh sa nu se supere ca il spui. dupa ai putea sa o rogi sa te ajute sa rezolvi asta.iar secretul e faptul ca o simpatizezi.intreabo sh ce parere are ea de faptul ca o placi.nu strica o incercare

3 răspunsuri:
| DeepLooking a răspuns:

Simplu! Astepti momentul oportun, cand sunteti doar voi doi...si ii spui!

| emima a răspuns:

Pai mai intai dai de inteles poate isi da ea seama daca nu incearca sa vb cu ea si incet incet ai spui ca-ti place de ea

| calin4547 explică:

Ea ma sacoate de un frate eu insa simt ceva pentru ea ce mai mult