| ellaella a întrebat:

Stiati ca degetul mic de la piciorul stang se inroseste dupa ce faceti sex? http://www.mayra.ro/relatii/in-doi/cum-afla-ca-l-ai-inse lat.html

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Nu lol rolling on the floor ce porcarie laughing n-am auzit in viata mea de chestia asta rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Fllly a răspuns:

Da

| Fllly a răspuns:

Da nu cred. E o porcarie

| カルメン a răspuns:

Lol ce porcarii mai scot si astialaughing)laughing)rolling on the floor

| SnaPShoT a răspuns:

Eu cred cai adevarata!
Dupa o partida cu amanta vine sotul acasa repede amantul sa fuga "zdrunk" se loveste de usa la picior apoi fuge pe unde apucalaughing
Sotul linistit intra in casa isi saruta sotia se mananca s.a.Inca un final fericit pentru amant(nu prea, are degetele inrositerolling on the floor*)
Deci este adevarat eh la femeie este alta poveste.Asta in partea a II-arolling on the floor