| anonim_4396 a întrebat:

Doar pentru cei care credeți în superstiții : ce înseamnă dacă ți se zbate degetul mare de la piciorul stâng?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nervul respectiv este afectat de o incaltaminte stramta sau incomoda.

| IIIshaneIII a răspuns:

Iinseamna ca trebuie sa faci urgent sex

| alina2k18 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Pai i se zbate si la mana credlaughing)

| IIIshaneIII a răspuns (pentru alina2k18):

Garantat 100% rolling on the floor

| nda a răspuns:

Cristinna3, si mie mi se zbate degetul mare. Si auzi ce spun userii de mai sus.

| Jonas94 a răspuns:

Spasmele musculare sunt cauzate de carențele de magneziu, nu înseamnă nimic altceva.
Sănătate.

| alina2k18 a răspuns (pentru Jonas94):

Dar daca avem spasme prin altele parti... ce carente sunt? laughing

| Jonas94 a răspuns (pentru alina2k18):

Depinde la ce părți faci referire rolling on the floor)

| NYK4u a răspuns (pentru Jonas94):

Zici ca esti de la Catena (de la reclame) - mai trebuia sa zici: "pentru asta ia Magneziu+300" laughing)

| Jonas94 a răspuns (pentru NYK4u):

Da, nu ar fi o idee rea, dar e adevărat big grin, lipsa magneziului poate cauza spasme musculare, nervi, etc laughing

| Anastasie a răspuns:

Nimic.