| Nicoleta1515 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi că legeni morți?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că îți plac morții și vrei să te faci gropar.
Acum serios, de ce ar trebui să însemne ceva? E doar un lucru produs de subconștientul tău din diverse motive.

| Mayar a răspuns:

Nu ai puteri supranaturale sau viziuni sau mau stiu eu ce prostii!
Pur si simplu visezi ce ai vazut, trait, simtit, suferit, etc!
Ti.ai adus aminte de cineva mort si te.ai tot gandit la el, sau de la unfilm horror pe care l.ai vazut, ce stiu eu? Ce ii asa mare branza?! Nici sa viseze nu mai are voie creierul ca deloc veniti cu interpretari absurde si penibile!