| SimonaBubu a întrebat:

Ce inseamna cand visezi morti? E de bine sau de rau?

7 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Visurile nu iti prevestec ceva. Sunt doar imagini din subconstientul tau. Creierul este activ noaptea. Din aceasta cauza mai vedem diferite imagini.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici, nici. Pe videoclipul din creier pe ecran, tot ce este postat acolo de creierul tău, este interpretat de softul din creieul tău numit Eu, Simona Bubu ca real, ca și cum ei ar fi vii și în viață. Când te trezești, doar atunci poți să constați că i-ai visat ca fiind vii pe niște persoane deja decedate. Apoi visul. adică acel videoclip va avea semnificația pe care i-o dai tu, nu ceea ce îți spune o carte de vise, sau altă persoană.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde de ce ti s-a intamplat in viata ta.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic. Visele sunt aleatorii sau reflecta trairile tale interioare. Nu poti comunica cu mortii prin vise.

| ancaval a răspuns:

E de ignorat!

| Algo098 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Visul e legat de ce faci ziua si de gandurile pe care le ai in timpul zilei.

| sanboss a răspuns:

Visurile din punct de vedere biblic pot fi din 3 surse : Inmultirea gandurilor, Dzeu sau satana. poate te-ai gandit la cineva sau diavolul vrea sa te sperie