| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce, atunci cand vad o fata, penisul meu intra in erectie?

Răspuns Câştigător
| Loola19999 a răspuns:

Pai, incepe... pubertatea, hormonii, etc. Stiu ca ti se pare stupid, dar decat sa se intample asta de fiecare data mai bine te masturbezi. E sanatos. Uite, astazi, masturbarea e subiectul http://www.planificaneprevazutul.ro/ Iar un medic profesionist iti poate raspunde la toate intrebarile.

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru că asa sinte m creati de Dumnezeu

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Urla hormonii in tine.

| anonimguy3 a răspuns:

Oare de ce? laughing Se gadila hormonii in tine prea tare.

| BornToBeLoved a răspuns:

Esti obsedat, la
Primul sex o
Sa
Ai problemelaughing 0, 3
Milimsecundem, pronosticu meu

| Simion_Daniel_2001 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Nici macar nu stiu daca o sa fac vreodata.

| BornToBeLoved a răspuns (pentru Simion_Daniel_2001):

O sa faci stai linistithappy, te uiti la filme porno
In exces? Fii sincer te rog, apoi o sa ti spun o chestie

| Simion_Daniel_2001 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Nici macar n-am facut-o

| Waffen18 a răspuns:

Pentru ca te gandesti la prostii? prea multe filme?

| Loola19999 a răspuns:

Cati ani ai? happy

| Loola19999 a răspuns (pentru Simion_Daniel_2001):

Pai, incepe... pubertatea, hormonii, etc. Stiu ca ti se pare stupid, dar decat sa se intample asta de fiecare data mai bine te masturbezi. E sanatos. Uite, astazi, masturbarea e subiectul http://www.planificaneprevazutul.ro/ Iar un medic profesionist iti poate raspunde la toate intrebarile.

| Adiii23 a răspuns:

Ori pentru ca e o fata buna ori nu te-ai descarcat de mult laughing

| Simion_Daniel_2001 a răspuns (pentru Adiii23):

Pai tu ce zici? Ia uite aici: http://i57.tinypic.com/2ccpisy.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Simion_Daniel_2001 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nu ma, asta e doar o poza, sa stiti cum arata..eu cand o vad patesc asta.

| Adiii23 a răspuns (pentru Simion_Daniel_2001):

Atunci deja turbeaza hormoni in tine laughing) ma-i descarcate si din cand in cand odata la 2-3 saptamani, nu e bine dar in cazul tau e necesar laughing))

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

BRAVO NU ESTI GAY! P.S: din cauza hormonilor

| Cipa34 a răspuns:

Asta e dat de la Dumnezeu vere. Esti sanatos.

| LoWGuY a răspuns:

Hormonu` bate neuronu` laughing)

| Marcu_Dani_1999 a răspuns:

Eu nu-ti dau multe sanse, taie-l sa fii sigur...