| Andrei093 a întrebat:

Salut tuturor! Dupa ce imi intra penisul in vaginul prietenei imi scade din erecție, de ce?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura explicatie plauzibila poate fi doar de natura psihica.S-ar putea sa te nelinisteasca ceva ceea ce iti induce o teama nejustificata de ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Nu cumva ai abuzat de masturbare si te-ai obisnuit cu o strangere mai puternica? Sau ai primit prea mult oral si/sau petting inainte, explicatia fiind aceeasi?

| ywar a răspuns:

Pentru ca nu esti pregatit pentru... recitat din Eminescu. happy

| LeZizu a răspuns:

FAci cumva fara prezervativ?

| SkyPilot a răspuns (pentru Andrei093):

Alta explicatie ar fi ca esti genul caruia ii e teama de esec si te-ai gandit ca poate lucrurile nu vor merge bine.