| Doηηa a întrebat:

Ştie cineva de ce nu mi se vede poza de profil?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Se vede la întrebările postate, iar luni va apărea şi la profil şi răspunsuri, când se va actualiza schimbarea pozei.
Succes!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand schimbi poza intarzie in jur de 24h. sau cateva minute depinde cum merge serverul TPU. Cea mica la comunitate apare in cateva minute.

| Vrajitor a răspuns:

Sa o luam cu inceputul, daca tu esti domnisioara din poza, as dori sa iesim la un suc asta daca esti din constanta, nu stiu de ce dar mi-ai trezit un interes sentimental, iar legat de intrebarea ta. se vede clar si frumos, nasol ca nu ai ochi pentru tine, si altii au!

| annkaa a răspuns:

CEau:*
eu vad ca ti se vede:bhee hee

| Doηηa explică (pentru annkaa):

Da mi se vede doar la intrebare dar, daca dai pe profil s-au cand dau un raspuns nu mi se vede.straight face