| αʟεх a întrebat:

De ce nu mi se vede poza de profil pe TPU x(?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Atunci când pui o întrebare, poza se vede, chiar dacă nu a fost aprobată de către admini.
În mod normal, poza se actualizează după 6-12 ore de la încărcarea acesteia, însă dacă o uploadezi vinerea/sâmbăta va apărea tocmai luni, în jurul orelor 12:00-14:00.
Baftă!

4 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Nu stiu de ce insa eu ti-o pot vedea. happy

| Adda24 a răspuns:

Dureaza ceva timp pana ce o poti vedea asa mi s-a intamplat si mie

| Slim a răspuns:

Eu o vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar o problemă de timp. Așa am pățit și eu, dar într-o zi /două și-a revenit. Ai răbdare.