| Myry01myry a întrebat:

Stie cineva vreun medic veterinar care are cabinetul in Braila sau Galati si care e capabil sa consulte o broasca testoasa?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cu întrebarea despre țestoasă la dragoste și sex+consultație sună de parcă ai violat-o și a rămas gravidă

| Myry01myry explică (pentru whatevernvm):

Probabil vrei sa para raspunsul amuzant dar crede ma ca nu e cazul

| whatevernvm a răspuns (pentru Myry01myry):

Era pe bune

| sweetangels a răspuns:

Jesus, cauta pe google cabinete veterinare in apropiere si du broasca pana nu moare! esti culmea

| Myry01myry explică (pentru sweetangels):

Dragul/draga mea, ai broasca testoasa sau vorbesti fara sa stii? In orasul meu nu exista medic veterinar care sa fie capabil sa trateze o testoasa. Vi se pare ca vorbesc fara sa stiu? Nu, am dus o la 3 cabinete pana acum si m au trimis cu ea acasa

| sweetangels a răspuns (pentru Myry01myry):

Ce sa mai zic...