| LoveChocolatexD a întrebat:

Stiiu ca s-a mai pus de foarte multe ori aceasta intrebare dar totusi...: Cum a fost primul vostru sarut? puppy dog eyes Fundita!

Răspuns Câştigător
| serendipyti a răspuns:

Mmm..primul sarut a fost super imi amintesc aveam vreo 15 ani jumate acum am 24 big grin si nici nu stiam cum si ce sa fac cu emotii si fluturi in stomac totusi frumos o senzatie unica in viata unui adolescent

| LoveChocolatexD explică (pentru serendipyti):

Mersii pentru raspuns :*.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Misto

| h3r a răspuns:

Dar totuși...

| LaNaibaa a răspuns:

Ciudat...

| caterinasmile a răspuns:

Foarte rapid.

| WarriorInReserve a răspuns:

Perfect. La mine până şi primul sărut a fost perfect. Era s-o las gravidă...