| Liora a întrebat:

Stimati baieti laughing. ce va atrage cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| Trolliţă a răspuns:

Banal.

9 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Fata

| Liora explică (pentru Yaguar):

laughing si daca are o fata foarte draguta dar e cat o Balena laughing?

| Yaguar a răspuns (pentru Liora):

1.Normal ca chind te uiti la o persoana o apreciez in intregime... Dar la intrebarea data: ce va atrage mai mult la o fata? raspunsul este fata. 2. Dar daca are o fata draguta dar e chit o balena aceasta deja este alta intrebare.

| MariiLetz a răspuns:

Sa NU aibe fite+ sa fie dotata :X

| tod a răspuns:

Pe mine in ultimu timp a inceput sa ma atraga ochii unei fete (albastri sau verzi) dar conteaza foarte mult si comportamentul...

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Sanu Dintre Tate Si Churu

| Mittens a răspuns:

Fața, sânii, curul, felul de a fi, inteligența.