| madelf a întrebat:

Stiti ca in alte tari se dau prezervative pe gratis(consilierii scolii spre exemplu). In Romania de unde poti lua prezervative pe gratis atunci cand chiar ai nevoie si nu ai bani?

7 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Nicaieri,e criza si cer bani...

| Blondda a răspuns:

Suntem in Romania asa ca. straight face

| express11 a răspuns:

De la cabinetul premarital.se afla prin policlinica, acolo unde trebuie sa te duci inainte de cununia civila.

| pitbull60 a răspuns:

Iti iei prietena de mana si mergeti fugutza la farmacie, spui ca nu ai bani si iti trebuie niste prezervative, vei primi ce doresti daca vei stii cum sa vorbesti.iti garantez!

| PlayWithMe a răspuns:

Te invat eu ce sa faci iei o frunza de urzica

| uN23 a răspuns:

Ii cauti pe cei de la fundatia Tineri pentru tineri. xD

| Eddie_4354 a răspuns:

Www.profadesex. ro ai sectiunea contact. scrii acolo adresa si cati doresti. si iti vin prin fan curier in plic. moca. doar trebuie sa fi convingator