| Abecedeghhh a întrebat:

Stiti ca v-am spus data trecuta ca el mi-a bagat degetele in vagin si etc..de atunci inca mai am scurgeri cu sange, ce poate fi? incep sa imi fac griji

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

A fost prea agresiv sau nu avea unghiile taiate, de ce halele maica sfanta nu ati facut sex normal, folositi naibii degetele pentru mancare si lasati expertul sa isi faca treaba

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care sangerarea persista de aproape o saptamana ar fi indicat sa fii consultata medical deoarece s-ar putea sa ai o rana care nu se cicatrizeaza si s-ar putea chiar infecta.

| Oana92 a răspuns:

Si inca nu ai mers la medic? Cam ce astepti, sa te ia cu salvarea?