| Natty1403 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o spaima.
Eu si iubitul meu am avut un moment, gen, pupat, dezbracat, dar fara penetrare. El mi-a bagat 3 degete in vagin adanc, iar dupa ce a plecat el am vazut o pata de sange. Multi mi au zis ca nu mai sunt virgina. Asta s-a intamplat saptamana trecuta. Nu m-a penetrat oricum, dar si a scos si el... si mda, am inceput sa " ne jucam ", dar putin, si nu si a dat drumul. Si l am intrebat daca avea ceva pe mana cand baga degetele in vagin, si a zis ca nu.
Dar tot stau cu teama ca maine e a 28 a zi de la stopul de luna trecuta, nu stiu cum sa explic, si tot nu mi-a venit. Si imi fac foarte mari griji.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea s-a dus pe apa sambetei, odata cu penetrarea, posibil chiar ruperea himenului, odata ce ai sangerat un pic.
Cat priveste ciclul menstrual, da, sunt cazuri cand pti ramane insarcinata si dintr-o joaca cu degetele pline de sperma, asta in situatia in care v-ati mai jucat si acum 2 saptamani, cand tu eria in perioada fertila, pentru ca numai atunci poti ramane insarcinata.

| mudokins78 a răspuns:

Welcome to he'll!
You don't have to worry!
If your mom find out, you just fucck't up!
Hey! Look at the bright side, you at a lady now.
Good luck with that.