| Luximina a întrebat:

Stiti big grin care ma poate ajuta si pe mine?straight face nu stiu cum trebuie sa se miste o fata cand face sex straight face

Răspuns Câştigător
| zomby a răspuns:

Stii sa faci genoflexiuni? incearca sa le faci cu el sub tine.
1.Penetrarea e adanca, te simti u foarte bine
2.Si pentru el e la fel de bine
3.Incearca pe la spate si impinge din funduletz spre el...

10 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Din repertoriul "Raspuns anonim:
Pai fata trebuie sa geme si..." iti sugerez sa te exteriorizezi si sa te misti contrar miscarilor lui. Lasa opturile ca la putine va ies, dar incearca sa...pui puncte-puncte, sau cum spunea cineva faci genoflexiuni. In concluzie sa nu uiti ca "fata trebuie sa geme" laughing

| Phutui a răspuns:

Watch some pornhappy si treci la treaba!

| reanu a răspuns:

Pai sa nu stai ca...muta. sa faci ceea ce simti... sa atingi partenerul sa te exteriorizezi. in timp capeti experienta necesara fiecare fata are ritmul ei. de a se misca asta nu se invata din carti sau ca iti zice cineva.important e sa te simti tu ok

| Snow a răspuns:

Mai bine asteapta pana faci si vezi atunci. Oricum daca nu stii te ajuta parteneru ca nimeni nu s-a nascut invatat si deci cu timpu o sa ai experienta >

| Astaeparereamea a răspuns:

Incearca sa misti din poponeata in stinga dreapta sus sau jos, contra miscarilor lui mdar sa nu te misti prea tare ca-i rupi catargu

| Astaeparereamea a răspuns:

ai dracu ce suntem, numai la prostii ne e gindul laughing

| andreea_1536 a răspuns:

Nu e ceva ca la carte e vorba de imaginatie si relaxare.Nu trebuie sa ai miscarile bine stabilite din timplaughingtrebuie sa fii calma si sa lasi stresu deoparte si el te va indruma cu ajutoru mainilor dar depinde si de pozitie. Daca tu stai peste el poti face obisnuita miscare de jos in sus si invers in timp ce poti combina cu miscari din solduri stanga dreapta dar nu foarte exagerate.

Cand sta el peste tine nu ai prea multa libertate de miscare deci el face miscarea.In orice pozitie folosesti miscarile iti vin pe moment daca esti relaxata si nu te gandesti daca asa e bine, asa nu e bine
FUNDA?

| belgi2 a răspuns:

Uita-te la filme porno si invata putin de acolo si vei reusi exerseaza si iar exerseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata trebuie sa geme si sa parca ca si cum ar fi excitatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe el, dandu-i opturi.