| anonim_4396 a întrebat:

Buna
as vrea sa ma ajutati cu ceva daca stiti,
poate ca pare ciudat dar sunt unii oameni care stiu trucul de a face sa-si miste urechile, de fapt am si vazut pe cineva, chiar le-o miscat a fost tare amuzant si a vrea si eu sa pot face asta
Ma poate ajuta cineva?
Va promit solemn o fundabig grin

Răspuns Câştigător
| faranumedincauzarobotelului a răspuns:

Si eu am vazut si cu spranceana e f tare laughing nu stiu cum fac... oricum. ei pot si nu cred ca iti pot explica. tu ai putea explica cuiva care are o mana paralizata cum o misti pe a ta?

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Uita-te in oglinda si exerseaza! Ce e asa de greu? Daca vrei... vin la tine acasa si voi aplica o vraja de mobilitate pe urechiusele tale, sigur o sa mearga asa cum vrei tu!

| AshuraElric a răspuns:

Super...eu nu am vazut pana acum pe nimeni, cum le misca sunt si eu curioasahappydupa ce te învata cineva poate ne faci o demonstratie pe TPU nu de alta... dar ar fi ceva noubig grin

| Диана a răspuns:

Eu pot să-mi mişc urechile. laughing Nu ştiu cum fac asta, pur şi simplu... le mişc. laughingthinking

| cicilica a răspuns:

Si eu pot dar nu stiu cum sa-ti spun. eu cand le misc am intentia de a da si din sprancene pana le "manevrez" cum trebuie

Întrebări recente