| o0o0o0o0o a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine cu un xat?happy nu stiu cum sa mi-l fac ma gandeam ca voi stiti nu uitari fundita la care ma poate ajuta

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Drunkk a răspuns:

Eu xat se face foarte uşor. in primul rand intri pe http://xat.com/web_gear/chat/creategroup.php completezi acolo totu.si bifezi ca ai 14 ani sau peste 14 ani si dupa dai create group dupa intri pe emailul care tiai facut xatu si dai acolo la activate xat si intri acolo daca vrei iti pui muzicaa(radio) poze si ce mai vrei tu pe acolo... Sper ca te-am ajutat Pa; x