| GulDan a întrebat:

Stiti o modalitate unde pot gasi femei sa pot socializa?

Un site cunoscut infara de facebook?

Vreau sa ies sa ma intalnesc cu cineva vreau sa imi inving timiditatea!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca orice site vrei dar asa cum tu vrei sa le cunosti, mai sant altii care bat la usa lor. Nu merita pentru ca mai mult rau iti faci. Apeleaza la un om de treaba sa te ajute sa iti faci o prietena, eu mai aveam putin sa cunosc o tanara printrun coleg de servici dar altu se dadea la ea, am renuntat si tot mai bine e singurwinking

| gemeni6226 a răspuns:

Matrimoniale.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e un lucru bun că vrei să scapi de timiditate, dar cred că nu alea sunt locurile potrivite în care trebuie să cauți.

| Gunoi a răspuns:

Waplog

| Silvia93 a răspuns:

Incearca pe aplicatii de telefon
tinder
hot or not
hi
si lasa i pe altii care iti spun ca e mai bine singur ca nu e adevarat happy
incearca sa ii dai timp unei fete nu o invita in oras un doi
cunoaste o apoi iesiti
daca vezi ca iti da atentie dupa 3 4 zile si iti scrie inapoi inseamna ca ii place de tine daca nu cauta alta.

| eveliiina a răspuns:

Ma ofer eu big grin da-mi un mesaj pe privat!