| Letner a întrebat:

Stiti vreun site (bun) sau vreo modalitate de a gasi femei care vor o "aventura" si-atat?

Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

Tinder?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gratis nu? Si daca se poate sa fie fotomodel si virgina si sa iți gătească, omule vaginul costa, nu fii ipocrit cu fetele ca te miroasă, ele primesc sute de asemenea rahaturi, vei fii alt rahat la ea pe lista

| Letner explică (pentru RAY):

Poate nu era evident, dar nu am pretentii. Din fericire pentru mine, imi plac femeile mai in varsta (40+) si mai plinute (sa simti cand pui mana). Si vreau satisfactie reciproca, nu sa ma folosesc de cineva.

Intrebarea era pe bune. Din pacate Ashley Madison nu acopera Romania ca as fi intrat acolo.

De asta intreb de sugestii. Poate imi scapa mie ceva, dar se pare ca Romania e cam pudica in privinta asta.

| RAY a răspuns (pentru Letner):

Intra pe placere.ro

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu iti faci o relatie si rezolvi problemele?

| FOG92 a răspuns:

Niciunul toate sunt boti care vor doar sa te faca de bani cu plati la premium etc

| Letner explică (pentru FOG92):

Mai am si eu o farama de speranta ca poate nu ii chiar totul asa.

| FOG92 a răspuns (pentru Letner):

Vrei sa iti arat ultimul meu match de pe twoo >)? da sa nu te sperii

| FOG92 a răspuns (pentru Letner):

Da nu merge sa iti arat ca e pe contul personal laughing) am zis ca e o gluma betty cea urata e mai frumoasa ca ea, in mod sigur NU E BOOT asta cred sigurrolling on the floor)

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Ninfomane.ro

| ovreaupemata a răspuns:

Cauta asa: babelesefutgratis.xyz Sper ca ti am fost de ajutor