| zeratw a întrebat:

Salut tpu.Am cunoscut acum 4 zile o fata pe facebook si cam de atunci vorbim.Nu am mai vazut o niciodata si vreau sa ma intalnesc cu ea.Ce credeti ar trebui sa o pup cand ma intalnesc cu ea sau doar si totul vine de la sine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

clar că o să vină totul de la sine. dar da, o poți pupa pe obraz.

| zeratw explică (pentru anonim_4396):

Si unde sa ne intalnim? In ce loc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zeratw):

parc sau la o cafenea.

| Anna121 a răspuns:

Totul o sa vina de la sine, nu trebuie sa te fortezi tu sa o pupi, poate fata e timida si n-o sa vrea asta de la prima intalnire. Mult succes!