| laurentiu_9029 a întrebat:

Stiti vreun site porno care iti poate lua bani fara sa stii? (daca e posibil asta). Adica intri pe site si te uiti la filmulete si cand iti vine factura la net sa fie de 10 x mai mare!?

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu, nimic de pe internet nu iti ia bani fara sa stii. La internet platesti doar cat ai convenit cu ei.
Daca tu dai pinul de la card...asta e altceva.

| Dan a răspuns:

Vezi aici www.tube8.com sau www.xvideo.com sunt free si sigure. Vizionare placuta!

| UzZyTPT a răspuns:

laughing nu exista asa ceva baiwinking

| rserpu a răspuns:

Hahahaha, asta-i buna happy. A ajuns sa va fraiereasca providerii laughing. Nu este asa ceva, nu exista asa ceva. Cat timp nu bagi o carte de credit sau paypal, nimeni nu-ti ia din bani. Bafta.

| Anonim_5618 a răspuns:

Nu happy...
doar daca nu faci chat cu alealaughing

| valsulnorilor a răspuns:

Depinde ce fel de conexiune la internet ai.De obicei la internetul prin cablu providerii nu accepta astfel de protocoale si nu cred ca e posibil... dar mai stii?

| mysteryo_3033 a răspuns:

Lol cum sa iti ia bani ma da ces ei donald trumplaughing)...nu exista asa ceva

| skumpik14 a răspuns:

Ia bani numai daca lasi codul de la card...adica de unde sa stie aia ca aczesezi u site-ul.sau cand lasi comentarii de unde sa viseze aia unde stai ca sa tr factura

| marcel18 a răspuns:

La toate e cam asa.