| MDana1 a întrebat:

Buna
Este adevarat ca a intrat noua lege in care iti apare pe factura daca te uiti la un filmulet porno chiar daca nu ai cont pe vreun site pornografic? thinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o asemenea lege. Eventual poti fi taxata daca te uiti la continut cu plata, dar nu pentru continut gratuit. Numai bine!

| Ioandelasal a răspuns (pentru MDana1):

A fost doar un proiect, din cate stiu legea nu a fost aprobata.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Baiiiiiii! Nu mai pune astfel de intrebari, ca era sa-mi stea inima!