| superpissy40 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebari de genul asta dar acum chiar ca simt gelozia si mai tare in mine! Imi place de un baiat dar baiatul acela nu ma place; place o alta fata si nu o mai suport pe fata aceea si nici pe el! Ce pot face? Funda!

Scuze ca am fost asa dura!

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

N`ai ce face! si eu sunt exact in aceeasi situatie.mi-ar placea sa ajung sa nu-l mai suport pe el dar nu mai am multlaughing ignora`l si asa iti va fi mai usor sa-l uiti odta.

| T4ny4 a răspuns:

Ii ignori pe amandoi o perioada si te indepartezi de ei. Daca o place e clar ca nu mai vede nimic.Nu vei face decat sa te enervezi si sa suferi mai mult.Indeparteaza-te o perioada si va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, ai zis ca nu il mai suporti nici pe el! Pai si atunci ce sfaturi vrei? Nu s-a clarificat situatia?
Eu zic sa iti vezi de studii si sa lasi obsesiile pentru mai tarziu, ca numai asa nu o sa impresionezi pe nimeni!
Pai gandeste logic: ce devil ai putea face? Daca nu te place, nu te place! Salut!
Ce mai vrei?

| editzu22222 a răspuns:

Pai Sa fiu sigur nu-s ce sa zic sa te dai mai bine pe linga el su sa o indepartiezi pe fata respectiva de linga el Baftaaa