| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e intrebare cam aiurea da natongue. Ce ziceti la 15 ani care e marimea penisului normala?
Eu am 13-14cm e normala sau mica, mare ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu-i baga in seama pe ceilalti laughing
e ok,, la varsta ta e ok, oricum iti va mai creste pana pe la 18-20 de ani... poti sa stai linistitwinking

| WweEdge a răspuns:

Marimea penisului tau este perfect normala...si nu te teme va mai creste pana la sfarsitul pubertatii!

| unnamedXXL a răspuns:

Mai taie din ele da'le dreacu.cum ma ai tu 14 cm...pai ai o anaconda ma.esti cumva un negru sau? cum ai ajuns la aceasta performanta?

| Albertooo a răspuns:

Sa zicem ca e relativ bunawinking

| ancutarusu03 a răspuns:

Omule dac vrei sa stii o ai mica mititica si chiar cai aiurea intrebarea