| anonim_4396 a întrebat:

Care e marimea normala a penisului unui adolescent de12ani?
14cm e prea mult?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Fiecare penis cu marimea lui. Nu e un tipar anume, nu e o marime care corespunde fiecarei varste.

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, 14 cm este cam mare.

| Teodorel a răspuns (pentru Emilian65):

Acum pot canta 'am *** mare'!

| Fatamuntilor a răspuns:

Tudorel,mama la ce iti foloseste tie un penis mai mare sau mai mic?
Asemenea discutii poti avea cu tati cand iesiti la o inghetata! Un parinte cu capul pe umeri iti va raspunde fara sa rada de tine.

| Teodorel a răspuns (pentru Fatamuntilor):

1la mana e teodorel, nu tudorel
2la mana ce copil normal isi intreaba tatal'tata, am ****destul de mare?'
Nu vreau sa fiu pedepsit pana la 40de ani asa ca intreb pe net :-)

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Teodorel):

Scuze de botez rolling on the floor
In ziua de azi copii incep sa puna asfel de intrebari la varste tot mai mici.In mod normal un parinte ar trebui sa fie pregatit pentru orce fel de intrebari si sa raspunda in consecinta.
Tu iti cunosti cel mai bine parintele si stii cum ar reactiona in asfel de situatii, desi e intrebare pusa de copilul lor.

| Teodorel a răspuns (pentru Fatamuntilor):

L-as intreba dar mi-e rusine :-(

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru Teodorel):

Nu trebuie sa iti fie rusina sa vorbesti cu el.Asa cum ii spui o gramada de lucruri, subiecte normale, glume, asa ar trebui sa fie si cu intrebarile legate de sex. Cu totii avem intrebari, si, tatal tau ar ceva experienta si te poate ajuta, daca ai o intrebare, vii tot aici p TPU? Daca primesti un raspuns eronat? Sunt sigur ca daca ii vei spune, sigur ca te v ajuta, doar e parintele tau si te iubeste. Stiu cum e sa iti fie rusine, dar cel mai bine ar fi sa invingi aceasta ''teama '' de a vorbi cu el si sa il intrebi. Bafta!happy

| LoveSleep a răspuns:

Niciodată nu e prea mult, geniuss.

| aXy99 a răspuns:

Cu cat mai mare, cu atat mai bine, dar la varsta ta nu aia asa mult precum crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mai mult ca varsta.

| BloodyLips a răspuns:

Du-te copile si gaseste-ti o masinuta cu care sa te joci, lasa prostiile astea ca nu-s de tine.

| Teodorel a răspuns (pentru BloodyLips):

Ai nu manebuni

| PsihopatX3 a răspuns:

E un penis normal pentru varsta ta, o să mai crească stai liniştit.