| DjBl3ndar a întrebat:

Stiu ca ii cam aiurea intrebarea asta dar...
Intrebare pentru baieti: dc va place sa puneti mana pe fundul unei fete?straight face ce simtiti cand il atingeti?straight face pentru ca deja nu mai suport.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu putin noroc, si dpar daca te vei emancipa corespunzator, poate pe la 16 ani ai sa intelegi, acum esti doar un copil, cu mintea plina de dileme existentiale nepotrivite cu aceasta varsta!

Pune mana si invata, in general si eventual si ceva anatomie si fiziologie umana, si ceva despre relatiile dintre sexe si comportamentul specific, e plin de carti la librarie sau biblioteci!

| fabiola a răspuns:

Intrebare pentru fete: daca nu va place acest gest de ce-l permiteti si ce mai conteaza ce simt?

| katy a răspuns:

Sunt si fete care ating fundul barbatilorhappy

| unione a răspuns:

Fetele mai mari decat tine sunt excitate de acest gest...vei afla mai tarziu singura raspunsul la aceasta intrebare

| 2dmv a răspuns:

In primul rand orice fata cu fundul frumos merita admirat,si sa stii ca faza cu atinsul e si ceva genetic, pentru ca nu te gandesti dc l-ai atinge sau asa...e incitant, esti curios si iti doresti sa mangai trupul frumos al unei fete. Femeia e facuta sa fie respectata si satisfacuta atat fizic cat si material!

| CяysƧ a răspuns:

eii depinde si cine iti pune mana daca iti punce prietenul sau baiatul de care iti place o sa te simti bine

| IиоcзитKid a răspuns:

Sincer. urasc chestia asta!
deci baietii sunt chiar foarte nesimtiti cand fac asta of doamne oh go on

| leias a răspuns:

Sti ce nu lua in seama e ceva la varta lor de-i intrebi nici ei nu stiu de ce si inca ceva nu simt nimic in suflet e decat o prostie