| Zăppă a întrebat:

Intrebare pentru baietilaughing
-Ce simtiti atunci cand atingeti sanii unei fete?laughing
sau alte parti ale corpurilorlaughing

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

Corpurilor e gresit, trebuia sa scrii:al corpului, da in fine oricum dupa intrebare si dupa nume esti chiar Zappalici, astazi intrebi maine practici si poimaine vi cu o intrebare ex:ce sa fac am simtit si eu placerea si nu stiu daca sunt gravida ma puteti ajuta? Deci placere.Ciao.

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca mai vorbesti de sani s-ar putea sa albesc pagina site-ului in totalitate. Ce pot sa simt? Un mic impuls de la buric in jos, e omenesc, nu!?

soothe
| soothe a răspuns:

Si cum, tu nu simti nimic?
Lucrurile astea nu se vorbesc tinere, se fac! Cu grija, fara graba, cu dragoste...

| stefangeles a răspuns:

Sare inima din pantaloni si nivelul adrenalinei se tripleaza! uou ce senzatii tari laughing

| babygyrl a răspuns:

Ceva super cred, nu am intrebat niciun baiat dar cred ca super. Am avut parte si de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| ● Ďعw a răspuns:

Pai e misto ca fata si ca baiat la fel :p

| iulyan a răspuns:

Pai ce sa simti?laughing...senzatii tarihappy. dar cu masura.ca dupa poate zice ca esti obsedatwinking

| zzzuperman a răspuns:

Se ridica "moralu" whistling

| Iepurila a răspuns:

Pai normal atingerea anumitor părți ale corpului unei fete este un mijloc de excitare. Și cred că de obicei simte și fata ce se întâmplă când îi atingem sânii sau alte părți ale corpului.laughing

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Ceea ce simti si tu cand esti atinsawinking.
Ei simt ca tot teritoriul{corpul tau} este al lor, eu asa am observat la prietenii mei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine sa o f*t, tu ce crezi?