| ioanamariaalexandra a întrebat:

Stiu ca o sa sune putin cam ciudat, dar voi baietilor daca ati fi insurati de 6 ani si v-ati dori foarte mult un copil si sotia nu ar putea sa faca si sunteti cu o fata de un an si tine`ti la ea si ar ramane insarcinata cum ati proceda?

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Doar un bezmetic ar putea face asta! Unul care nu are habar de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai peste 23 de ani, ai terminat facultatea, ai un job si o familie care te intelege si vrea sa te ajute, atunci fa acel copil, altfel nu.
Si daca as fi insurat de 6 ani si nu ar putea sa faca, gasim o solutie.

| Ycu a răspuns:

Complicata telenovela, nu stiu, daca as fi fost insurat nu m-as fi angajat in alta relatie, dar daca as fi facut-o si pasta, uite cum asa face, as alege copilul pentru ca acel suflet nu merita sa creasca doar cu mama, pe sotie probabil ar distruge-o definitiv, dar se va trece peste, dar oricum intre copil si casatorie as alege copilul, numai bine, interesanta intrebare, chiar mi-am pus niste intrebari. happy

| Mariiuta a răspuns (pentru Ycu):

Da faza e ca nu-i insarcinata si ar vrea sa ramana cu ala ( asta inseamna sa strice o casatorie cum spuneam mai jos)ganditi-va oameni bun cum se simte femeia aia? credeti ca nu are dreptul la o viata inistita chiar daca nu are harul de a naste un copil si de cineva care sa o sprijine? si ii strica viata una care are toti barbatii la dispoziti isi gaseste cu unu care e casatorit laughing rusine ce a ajuns lumea astasad mie sila de oameni ca acestia

| ioanamariaalexandra explică (pentru Mariiuta):

Pai asta am inteles dar atata timp cat el se roaga de sotia lui sa infieze un copil si ea nu vrea ca zice ca ce sa fac sa cresc eu copii altora...

| Smileygirl23 a răspuns:

Unele femei...sunt in stare de orice ca sa destrame alte familii.
si unii barbati... se gandesc doar la ei si nu realizeaza ca se joaca cu sentimentele altora.
cat despre amanta si asa zisul sot: se merita unul pe altul din plin.

| Mariiuta a răspuns:

Eu cred ca ar ramane cu sotia cum poti sa fii atat de porc sa o lasi mai ales la greu, cunosc cazuri in care nu s-au putut face dar au adoptat si au ramas impreuna, trebuie sa fii idiot sa o lasi.cat despre fata aia care ar putea ramane insarcinata dao in pana mea ca s-a bagat sa strice un mariaj, oricum o sai ajunga pe aman2 stii la ce ma refer vorba aia Dumnezeu nu bate cu bota...