| Anonymus_2383 a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat, dar in ce consta actiunea de a te da la cineva, adica ce face mai exact un baiat atunci cand se da la o fata?(ma intereseaza mentalitatile baietilorrolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Buna! Ii face complimenthe... poahe chiar o apara, la un momentat o sa te adauge la freind la messenger si pe mess o sa inceapa sa filtreze la greulaughingrolling on the floorbig grinvb serios asa o facut toti la minebig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste frumos, mege cu tine la scool, sau vrea sa te inbretiseze sau sate sarute