| SpecialGirl18 a întrebat:

Stiu ca poate pare o intrebare cam prosteasca. dar cum as putea fi indiferenta cu un baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| noneee a răspuns:

Pai daca vrei s scoti p cineva din toti pepenilaughinglaughing fa ceti spun eu mai jos:
1.te uiti cu o privire asa mai de "hai sictir"
2. daca te intreaba ceva,intai te uiti in jur(jucand teatru',adica facandu-te ca te uiti daca p tine te-a intrebat sau p altcineva),apoi ii raspunzi flegmatic,la misto, la caterink, dar binenteles fiind serioasa
3.cand il vezi p strada,cu doi pasi in fata lui, gasesti o ruta ocolitoare, dar binentels dupa ce t vede si te masoaralaughing
4.cand vezi c e cu mai multi prieteni, uitete cu "scarba" la el si amuzate fara motiv
mei crede-ma c asa il faci l psihiclaughinglaughing

ce urat din partea mea, in loc s invati p altii lucruri bune laughinglaughing

7 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

Nu-l baga in seama,evita sa te intalnesti cu el, fa-l sa se simta prost...s, a

| nimiiiiiic a răspuns:

Incearca sa-l ignori. nu-i adresa nici macar o privire. fa-te ca nu-l cunostihappy

| tbxx a răspuns:

1.daca se baga in seama cu tine pur si simplu nu-i da atentie
2. daca te place si tot te tachineaza, stai mai mult pe langa un grup format din mai multe fete si prefa-te ca nu il auzi din cauza ca vorbesti cu ele.
3. daca isi bate joc de tine, idem 1.
4. daca tot te intreaba daca vrei sa fii cu el spune-i ce gandesti: DA, daca il placi, NU, daca nu il placiwinking
sper ca ti-am fost de ajutor [fundita?]] big grin

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! S-ar putea sa-ti fie foarte greu, dar incearca sa nu-l mai bagi in seama, sa-l eviti, sa te faci ca nu exista. Eu am incercat, dar nu am reusit, insa tu poate vei reusi! Succes!

| Brunetica a răspuns:

Sa nu il mai bagi in seama sa nu ii raspunzi cum ii raspundeai, sa nu vb la tel sau sms cum vb si tot asa!

| ciucanca41 a răspuns:

Fa-l sa se simta mic, aranjeazate si incearca sa nu -l bagi in seama mergi cu prietenii tai si ignora-l pe el priveste prin el orice ti-ar spune

| jssfou a răspuns:

Pur si simplu nu il bagi in seama.