| BeresBeatrice a întrebat:

Buna,
Stiu ca poate pare o intrebare prosteasca, dar de unde as putea face rost de un Golden Mouse Lemur?big grin
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Da e corecta afirmatia ''de la un magazin de animale'' dar intrebarea e : care magazin?! un Golden Mouse Lemur este foarte greu de gasit! depinde in ce magazin intri altfel vei ajunge la o pisica sau un caine whistling sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

De la magazin de animale... laughing

| IonutPutinica a răspuns:

Pet Shop sau din orice mall, poti comanda si pe net FUNDA!

| BeresBeatrice explică:

Mdeah...daca gaseam pe net sau la pet shop nu mai apelam la mijlocul asta de informare,sunt anumite magazine numite "exotic pet shop"doar ca nu stiu unde as putea gasi unul, caci eu sunt din Pecica, Mersi oricum tuturor...