| LALA674FDF a întrebat:

Stiu ca urmatoarea chestie o sa sune cam ciudat. dar asta e.
La toti baietii virgini prima data cand fac sex, se termina foarte repede?

Daca nu este asa cum poti face sa nu te termini asa repede

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu toti baietii, ci numai o mica parte din ei, in special cei care au facut in adolescenta exces de masturbare sau cei care sunt prea mici pentru a face fata inceperii vietii sexuale.
Cum poti combate? In primul rand sa nu faci exces de masturbare si sa nu folosesti pornografie inainte de 18 ani. In al doilea rand sa astepti sa cresti pana cand poti controla psihic situatia (dupa 17 ani). In al treilea rand sa o faci cu o persoana de care te leaga senstimente de iubire, cu care esti de mai multa vreme impreuna (ca sa nu te emotionezi prea tare si sa nu fii sub stresul ca trebuie sa o impresionezi)

| RAY a răspuns:

Nu toti si uni nu cunosti tu toti baieti de pe pamant, masturbeazate inainte de sex

| NimeniSiAtat a răspuns:

Nu are legatura virginitatea cu ejacularea precoce. poate fi controlata!